Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Rregullat e forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Thu Oct 09, 2008 12:32 am

Gjuha
Gjuha e vetme ne forum eshte gjuha shqipe

Postimet
Ju nuk jeni te lejuar te beni postime rreth religjionit, politikes apo racizmit.
Kjo do te qoj deri te fyerja ndaj antarit tjeter.Pas gjith ksaj ne jemi ketu te diskutojm per Milanin.Ju Gjithashtu nuk jeni te lejuar te postoni pornografi, faqe porno dhe warez

Spam
Ju do te merrni meniher banned, nese ben SPAM ne forum.

Respekti
Respekto mendimin e antarve tjer , dhe ata do ta respektojn tuajin. Nese nje antar ju fyen, mos ju pergjigj por lajmroje administratorin apo moderatorin e forumit.Temat qe kan sulme personale, do te mbyllen ose fshihen. Ofenduesit do te paralejmrohen dhe ndoshta do te ndeshkohen

Reklamimi
Ne nuk lejojm reklamim ne forumin ton. Natyrisht ju mund te postoni nje link te ndonje web-site por vetem nese eshte interesante.

Moderatoret & Administratoret
Autoriteti i moderatorve dhe administratorve duhet te njohet prej te gjithe antarve.Moderatoret dhe administratoret jane kete te ju ndihmojn, dhe ata kan fjalen e fundit ne debate


Knaquni !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Rregullat e forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ankesa,Vrejte,Sygjerime etj :: Ligji -