Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ibrahimovic: Capello dhe Mancini nuk më kanë mësuar asgjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ibrahimovic: Capello dhe Mancini nuk më kanë mësuar asgjë   Thu Oct 09, 2008 12:18 am

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, e ka lavdëruar trajnerin aktual, Jose Mourinho, ndërkohë ka thënë se ai nuk ka mësuar asgjë nga trajnerët paraprakë, Fabio Capello dhe Roberto Mancini.

Ibra kaloi dy vite te Juventus nën drejtimin e Capellos, ndërsa pastaj është transferuar tek Inter ku është trajnuar nga Mancini deri në ardhjen e Mourinhos.

“Kam mësuar shumë më tepër nga Mourinho për vetëm tre muaj sesa kam mësuar nga dy trajnerët e mi paraprakë brenda pesë vitesh”.

“Mourinho kujdeset për gjithçka. Ai madje më ka mësuar si të flas me gazetarët”, ka thënë suedezi. Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ibrahimovic: Capello dhe Mancini nuk më kanë mësuar asgjë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -