Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Pepe: Jemi duke gjetur ritmin e lojës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Pepe: Jemi duke gjetur ritmin e lojës   Sun Sep 28, 2008 7:42 pm

Pas fitores së të shtunës të Real Madridit kundër Betisit me rezultat 2-1, Pepe ka pohuar se skuadra e tij kishte luftuar shumë për t’i fituar tre pikët, edhe pse kishte luajtur me një lojtar më pak gjatë kohës më të madhe të pjesës së dytë.

“E kemi kontrolluar mirë ndeshjen dhe arritëm të shënojmë në minutën e fundit. Kjo tregon shumëçka. Fundi ishte pozitiv për neve dhe tregoi se po luajmë mirë dhe po mundohemi së bashku për të pasur sukses. Kjo është shumë e rëndësishme”.

“Futbolli që luajmë ne është gjithmonë në progres. Dalëngadalë po e gjejmë ritmin e lojës. Është vetëm java e pestë. Duhet të mendojmë për ndeshjen kundër Zenitit me një qetësi të cilën e kemi krijuar gjatë këtyre fitoreve”.

“Kemi një skuadër të madhe, ndërsa personalisht dëshiroj që vazhdimisht t’i ndihmoj skuadrës, kuptohet, me vendim të trajnerit”, ka thënë mbrojtësi brazilian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Pepe: Jemi duke gjetur ritmin e lojës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: La Liga -