Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Pires: Villarreal mund ta fitojë La Ligën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Pires: Villarreal mund ta fitojë La Ligën   Thu Oct 09, 2008 12:15 am

Sipas mesfushorit francez Robert Pires, ekipi i Villarrealit është mjaft i mirë për ta fituar kampionatin spanjoll këtë sezon.

Vitin e kaluar Villarreal bëri befasinë, duke u renditur në vendin e dytë, prapa Real Madridit, por para Barcelonës. Për momentin ekipi është në vendin e dytë të tabelës, me pikë të barabarta me Valencian që kryeson.

“Sigurisht, mendoj se mund ta fitojmë Primera Divisionin. Besoj në këtë, sepse sezonin e kaluar dëshmuam se mund të konkurrojmë me Real Madrid, duke përfunduar në pozitën e dytë”, ka thënë Pires.

“Por, sezonin e kaluar bëmë gabime, i humbën ndeshjet kyçe kundër Almerias dhe Sevillas dhe nuk arritën ta tejkalojmë Realin. Tash ekipi ka një vetëbesim të më madh dhe më shumë përvojë dhe e dimë çfarë duhet të bëjmë në situata të tilla”, ka shtuar francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
lorik krasniqi
Medator
avatar


Age : Join date : 14/10/2008 Numri i postimeve : 8 Location :

MesazhTitulli: qfarti   Fri Oct 17, 2008 7:51 pm

qfarti more kurr sko me fitu real madridi ko me fit se a ma i forti vvillareal sa gati me fitu sen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Atif Mustafa   Sat Oct 18, 2008 10:01 pm

O Lorik Vrejtaj numer 2 edhe njeher do te largojme nda forumi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Pires: Villarreal mund ta fitojë La Ligën   

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pires: Villarreal mund ta fitojë La Ligën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -