Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Spalletti: Mund të dalim nga kjo situatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Spalletti: Mund të dalim nga kjo situatë   Sun Sep 28, 2008 7:41 pm

Trajneri i Romës, Luciano Spalletti, ka komentuar për situatën aktuale të skuadrës së tij para ndeshjes së të dielës kundër Atalantës.

“Ne jemi munduar ta ndërtojmë skuadrën në bazë të mundësive financiare, gjithmonë në marrëveshje me drejtuesit e klubit”.

“Duhet të mësohemi të mos jemi aq naivë, të përballemi më mirë me situata të ndryshme, p.sh. si ajo kundër Genoas. Sido që të jetë ekziston vullneti për të dalë nga kjo situatë dhe duke parë punën që e bëjnë lojtarët, mendoj se do të kemi sukses”.

“Totti nuk do të luajë (kundër Atalantës). Dhe duke pasur parasysh gjendjen e tij, ne jemi stërvitur ta zhvillojmë ndeshjen edhe pa të. Edhe kondicioni i Aquilanti është gjë që duhet të kihet parasysh. Vucinic dhe Riise janë në formë të mirë, por kur skuadra nuk luan mirë as ata s’kanë çfarë të bëjnë”, ka thënë trajneri i Giallorossëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Spalletti: Mund të dalim nga kjo situatë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Serie A -