Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Cannavaro dëshiron të rikthehet tek Napoli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Cannavaro dëshiron të rikthehet tek Napoli   Fri Oct 03, 2008 10:34 pm

Shtylla e mbrojtjes së Real Madridit, Fabio Cannavaro, thotë se ka dëshirë të rikthehet tek Napoli para se pensionohet nga futbolli.

Cannavaro erdhi në Real Madrid nga Juventusi, në vitin 2006 pasi që Zonja e Vjetër u dërgua në Serie B, pas skandalit për montim të ndeshjeve që kaploi ligën italiane.

Marrëveshja e 35-vjeçarit skadon në fund të këtij sezoni, pas së cilët pritet që italiani të rikthehet në qytetin e tij të lindjes dhe sërish ta veshë fanellën e Napolit, ku luajti gjatë periudhës mes viteve 1992 dhe 1995.

“Kam edhe një vit nga marrëveshja ime me Real Madridin dhe nuk kam biseduar me drejtuesit për vazhdimin e kontratës. Gjithmonë ekziston dëshira për t’u kthyer në Napoli, ekipin nga qyteti im, ekipin i cili është në zemrën time”, ka thënë Cannavaro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Cannavaro dëshiron të rikthehet tek Napoli

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -