Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ferguson: Nuk jemi skuadër e ndytë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ferguson: Nuk jemi skuadër e ndytë   Fri Oct 03, 2008 10:31 pm

Lojtarët e Manchester Unitedit ndoshta kanë marrë 15 kartonë të verdhë dhe një të kuq në këtë fillimsezoni, por trajneri Sir Alex Ferguson thotë se skuadra e tij nuk është e "ndytë".

“Kemi pasur dy nga ndeshjet më të vështira në udhëtim, kundër Liverpoolit dhe kundër Chelseat”.

“Është shumë e vështirë për një gjyqtar ta ndajë drejtësinë në Anfield, ndërsa nëse e analizojmë ndeshjen kundër Chelseat, aty ka pasur ndërhyrje të këqija”.

“Kështu që në skuadrën time nuk e kemi problemin e disiplinës. Gjithmonë mundohemi të luajmë lojën tonë në mënyrën më të mirë, dhe kështu do të vazhdojmë”, ka thënë Ferguson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ferguson: Nuk jemi skuadër e ndytë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -