Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Juventus barazon edhe ndaj Sampdorias

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Juventus barazon edhe ndaj Sampdorias   Sun Sep 28, 2008 7:37 pm

Juventus është frenuar me barazim pa gola në ndeshjen në udhëtim tek Sampdoria, që është barazimi i dytë i bardhezinjve bredna katër ditëve.

Rasti më i mirë në ndeshjen në stadiumin Luigi Ferraris ishte një gjuajtje nga kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero, që goditi shtyllën në minutën e 20-të.

Juventusi po ashtu barazoi 1-1 ndaj Catanias gjatë të mërkurës. Sampdoria ndërkaq, ka barazuar në katër nga pesë ndeshjet në Serie A, dhe ka humbur në një tjetër.

Interi, që nesër përballet me Milanin në derbin më të madh të Serie A, udhëheq me 10 pikë. Juventusi mbetet në garë me Lazion dhe Atalantan për vendin e dytë. Që të tria ekipet kanë nga nëntë pikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
lorik krasniqi
Medator
lorik krasniqi


Age : Join date : 14/10/2008 Numri i postimeve : 8 Location :

MesazhTitulli: juventus samtorja loriku   Fri Oct 17, 2008 7:36 pm

hec bre samtorja eshte shum shum e dobet s interi :d interin edhe samtorjen e muj ne ghum Sleep
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: tema kyqet   Sun Oct 19, 2008 11:49 am

Tema kyqet per sume arsye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: tema kyqet   Sun Oct 19, 2008 11:49 am

Tema kyqet per sume arsye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Juventus barazon edhe ndaj Sampdorias   

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Juventus barazon edhe ndaj Sampdorias

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Serie A -