Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Liga e Kampionëve: Fituesit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Liga e Kampionëve: Fituesit   Fri Oct 03, 2008 10:25 pm

Pas zhvillimit të ndeshjeve të para të fazës grupore të Ligës së Kampionëve, Eurosport ka klasifikuar pesë lojtarët humbës dhe pesë fitues nga ekipet britanike që kanë marrë pjesë në garën e evropiane. Në këtë shkrim ju sjellim fituesit, në mesin e të cilëve janë edhe kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, dhe trajneri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari.

Fituesit britanikë

Cristiano Ronaldo

Ai është rikthyer dhe çdo tifoz i Manchester United do të mund të marrë frymë më lirshëm tash. Djajve të Kuq vërtet iu ka munguar loja e tij sulmuese.

Steven Gerrard

Kapiteni i Liverpoolit shënoi njërin prej golave më të bukur të këtij fillim sezoni dhe po ashtu shënoi një gol tjetër nga penaltia, derisa Liverpooli erdhi nga disavantazhi, për të fituar në fund përballen me Marseillen, me rezultat 2-1.

Pepe Reina

Megjithëse nuk arriti ta ndalë golin e kapitenit të Marseillet, Lorik Canës, spanjolli bëri disa mbrojtje të sigurta dhe u tregua kyç në fitoren e Liverpoolit.

Luiz Felipe Scolari

Menaxheri i Chelseat është i vendosur të zhvillojë një lojë eksituese të futbollit në Stamford Bridge, duke e dëshmuar me britmat e tij ndaj lojtarëve për të sulmuar edhe më shumë, megjithëse blutë në ato çaste avanconin 2-0 ndaj ekipit francez Bordeaux.

William Gallas

Kapiteni shpesh i kritikuar i Arsenalit, tregoi kualitetet e tij të lidershipit në momentin më të vështirë dhe shënoi një gol të vonshëm për te barazuar ndaj dinamos te kievit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Liga e Kampionëve: Fituesit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -