Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Casillas dhe Buffon me vota të barabarta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Casillas dhe Buffon me vota të barabarta   Fri Oct 03, 2008 10:17 pm

Nga një sondazh i realizuar për portierin më të mirë në botë kanë kryesuar Iker Casillas dhe Gianluigi Buffon.

Votuesve u është dhënë mundësia të zgjedhin ndërmjet tetë portierëve aktualë nëpër klubet evropiane, ndërsa është kërkuar që ta zgjedhin më të mirin.

Ashtu edhe siç pritej Iker Casillas dhe Gianluigi Buffon dominuan sondazhin, mirëpo ajo që nuk parashikohej ishte se ata kanë fituar përqindje të ngjashme votash nga afër 30%.

Në vendin e tretë është renditur portieri i Chelseat, Petr Czech, i ndjekur nga Pepe Reina dhe Julio Cesar me nga 10% dhe 9%, respektivisht.

I gjashti është renditur portieri i Manchës, Edwin van der Sar me 6% të votave. Ndërsa dy të fundit ishin Sebastien Frey dhe Gregory Coupet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Casillas dhe Buffon me vota të barabarta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -