Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Liverpool - Manchester United, vlerësimi i lojtarëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Liverpool - Manchester United, vlerësimi i lojtarëve   Fri Oct 03, 2008 10:15 pm

Të shtunën Liverpool ka arritur të shënojë fitore ndaj kampionit në fuqi të Premier League dhe Ligës së Kampionëve, Manchester United, madje duke e përmbysur disavantazhin prej një goli në 2-1.

Ekspertët i kanë vlerësuar me nota lojtarët në bazë të paraqitjes së tyre:

Liverpool

Pepe Reina (7), Alvaro Arbeloa (6), Jamie Carragher (7), Martin Skrtel (7), Fabio Aurelio (7), Yossi Benayoun (6), Javier Mascherano (7), Xabi Alonso (7), Albert Riera (7), Dirk Kuyt (Cool, Robbie Keane (5); Zëvendësimet: Gerrard (6), Babel (Cool, Hyypia (nuk është vlerësuar për shkak të minutazhit të shkurtër)

Manchester United

Edwin van der Sar (5), Wesley Brown (5), Rio Ferdinand (7), Nemanja Vidic (5), Patrice Evra (6), Anderson (7), Michael Carrick (5), Paul Scholes (6), Wayne Rooney (6), Dimitar Berbatov (7), Carlos Tevez (7); Zëvendësimet: Giggs (5), Hargreaves (6), Nani (nuk është vlerësuar për shkak të minutazhit të shkurtër)

Cili do të ishte komenti dhe vlerësimi juaj me nota nga katër deri ne dhjete?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Liverpool - Manchester United, vlerësimi i lojtarëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -