Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ligji i pare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ligji i pare   Fri Oct 03, 2008 10:01 pm

Deshiroj qe te gjithe antaret e forumit te jene kunder interit edhe nese luan me dike te dopt sepse ky forum nuk pranon ekipe si:Inter-Roma-Juventus keto te trija nuk dua qe ti kem ne forum perndryshe ai qe do regjsitroj; ligje

1.Nese hyn dikush anti ekipe menjeher largohet
2.nese ai qe do ti tregoj atij edhe ai menjeher largohet
3.nuk duhet te shani njeri-tjetrin
4.administratoret dhe medatoret mund te shlyejn postimet
5.Mos shkruani sende te mira per interin
6.te lexoni regullat dhe sygjerimet te faq
7.Nese nja antare nuk shkruan per nje jave mbi 10 postime
8.duhet te ngjitni foto neper profilin tuaj
9.duhet te mos lavderoni antaret se kjo do te shkaktoj sharje thyerja etj
10.nuk duhet ti shani administratoret
E shume te tjera

Falimderit per Mirekuptim Nga Staffi I Forumit DHe webmasteri Atif
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ligji i pare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ankesa,Vrejte,Sygjerime etj :: Ligji -