Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Misioni i “Djallit”: Të qëndrojmë në krye!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Misioni i “Djallit”: Të qëndrojmë në krye!   Fri Oct 31, 2008 8:21 pm

Sipas administratorit të deleguar Adriano Galiani, renditja e kuqezinjve ka më shumë rëndësi në maj.
Parakalimi ndaj Interit pas tri vjetësh? Por unë nuk jam i sigurt, nëse janë tre vjet, duhet të jetë nga 2006-ta… Le të themi që ka pak kohë që nuk ndodh.” Administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galiani, kthehet te parakalimi ndaj “kushërinjve” zikaltër në renditje pas javës së 9-të të Serisë A.

“Renditja më shumë rëndësi ka në maj, - deklaron Galiani. - I kemi dhënë këtë vit prioritet të qartë klubit dhe lojtarëve që në korrik, Milani duhet të luajë dhe luftojë për të fituar titullin, pastaj edhe mund të fitosh ose jo, por rëndësi ka që të luftojmë deri në fund dhe të mbajmë një rendiment ndryshe në kampionat në krahasim me vitin e shkuar.

Në sezonin e shkuar, duke ëndërruar Yokohamën, mes Bergamos dhe Sienës, do të kishim bërë disa pikë më shumë dhe unë jam i bindur që rëndësi ka motivimi.” “Objektivi, - thekson numri dy i kuqezinjve, - është kampionati dhe lojtarët “bombardohen” për këtë gjë çdo ditë. Për t’ju lënë të kuptoni se ç’ka ndryshuar këtë vit, para ndeshjes me Sienën, lojtarët më kërkuan të mos ua them gjatë takimit me sienezët rezultatet e skuadrave të tjera, për të qëndruar të përqendruar sa më shumë te ndeshja.”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Misioni i “Djallit”: Të qëndrojmë në krye!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -