Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

35 mln euro për Fabregasin, tronditen Londinezët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: 35 mln euro për Fabregasin, tronditen Londinezët   Fri Oct 31, 2008 8:19 pm

Milani i ka bërë një ofertë prej 35 milion eurosh Arsenalit, për të marrë mesfushorin Cesk Fabregas. Sipas shtypit italian, ai mund të vijë në Itali që në merkaton e janarit. Milani ka qënë gjithmonë e interesuar për të marrë lojtarin spanjoll, i cili është një nga mesfushorët më të mirë në botë. Tashmë duket se skuadra italiane është e vëndosur për të çuar më tej pëlqimin e saj për lojtarin dhe mendon t’i bëjë një ofertë Arsenalit, që do ta trondisë skuadrën londineze. Shtypi italian tregon se Milani është duke lëvizur shumë në angli dhe dëshiron që kjo tratativë të mbyllet sa më shpejt. “Djalli” është vendosur të investojë 35 milion euro dde mendohet skuadra e Arsenalit është duke u menduar për këtë tratativë. Gjithsesi, talenti i “Topçinjve” mund të mos jetë i interesuar për të luajtur në Serinë A dhe është shprehur se do t’i pëlqente të kthehej në kampionatin spanjoll. Fabregas luan tek Arsenali që nga mosha 16-vjeçare, por në vitet e fundit ai nuk ka arritur të fitojë asnjë gjë me Arsenalin. Kjo mund të jetë edhe ajo gjë që mund të bëjë që ai të ndryshojë skuadër. Milani është duke planifikuar një skuadër me shumë yje dhe talenti i Arsenalit mund të jetë një yll më shumë në këtë skuadër.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

35 mln euro për Fabregasin, tronditen Londinezët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -