Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Raul: Kam ëndërruar të luaj për Milanin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Raul: Kam ëndërruar të luaj për Milanin   Fri Oct 31, 2008 8:17 pm

Kapiteni i Real Madridit, Raul, ka luajtur për gjigantin spanjoll për 14 vite, por thotë se është fascinuar nga lojtarët italianë dhe se kishte fantazuar të luajë me Milanin kur kishte qenë fëmijë.
“Jam rritur me Roberton dhe tash po plakem me Paolon. Më pëlqente ta shikoja Baggion duke luajtur dhe kur më në fund arrita të takohem me të, pashë se çfarë personi i shkëlqyeshëm ishte në të vërtetë”, ka thënë Raul.

“Sa i takon Paolos, isha fëmijë kur ai mblidhte kupa Evropiane, tash jam 31-vjeçar dhe ai ende është këtu. Ai është një profesionist i vërtetë dhe një pikë referimi për të gjithë futbollistët”, ka shtuar Raul

“Kam pasur fantazi kur isha i vogël dhe ëndërroja rreth të ardhmes time futbollistike: Shpesh kam menduar për Milanin dhe do të kisha dashur të luaja me legjendat si Marco Van Basten, Carlo Ancelotti, Ruud Gullit dhe Roberto Donadoni. Vetëm mendoni një partneritet Raul-Van Basten...”, përfundon spanjolli.
__________________
[tr][/tr][table]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Raul: Kam ëndërruar të luaj për Milanin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -