Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

MIlan:Me apo Pa Ronaldinhon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: MIlan:Me apo Pa Ronaldinhon   Fri Oct 31, 2008 1:22 pm

Ndresa
Njeriu i dites per Milan kthehet te jete perseri Aleksander Pato. Nuk arriti te goli dhe kjo per ceshtje cm apo dhe fati te keq. Por loja sulmuesit 19-vjecar brazilian ndaj Sienes ishte mbreselenese. Dhe ne mbremje ne San Siro ka luajtur si sulmues i klasit boteror: shmangje gjalperuese… shtylle ne pjesen e pare. Dhe kjo sa per te kujtuar nje detaj te lojes plot episode terheqese te Patos. Perpara eshte ndeshja me Napolin dhe duket e veshtire qe tekniku Anceloti ta lere jashte formacionit ne kete ndeshje te madhe. Objektivi i shoqerise kuq e zi eshte te ngjiturit ne kryesimin e serise A sa me shpejt dhe rasti afrohet. Do te jete gabim qe ne San Siro te dielen ne mbremje ndaj Napolit te mos zbres ne fushe si titullar Pato. Ne planet e teknikut Anceloti per linjen e sulmit, jane fiksuar Kaka dhe Borriello dhe pse Inzagi dha perseri proven-gol, elementin me te vyer ne karrieren e tij. Bluza e trete do te luhet midis dy brazilianeve: Pato dhe Ronaldinho. Mendohet se zgjidhja me e mire eshte qe balotazhin ta fitoje Pato dhe Ronaldinho mund te sherbeje nga stoli. Per ish-fituesin e Topit te arte, kondicioni fizik nuk eshte ende optimal, megjithate kjo gje mund te mos pelqehet nga ish-sulmuesi i Barcelones. Por luhet ndaj Napolit zbulimi i sezonit ne serine A dhe rendesi ka qe kjo ndeshje me vlera jot e vogla te fitohet. Milan me apo pa Ronaldon i takon ta zgjidh Anceloti, qe mendon dhe per nje mesfushe me karakteristika agresiviteti per ta nxjerr jashte loje kundershtarin Napoli ne piken me te forte te tij. Pirlo behet gati per tu rikthyer, porn e San Siro te dielen sherben nje mesfushe muskuloze (Gatuzo e Ambrosini). Nuk duhet harruar dhe braziliani Emesron me kuota ne rritje ne lojen e tij. Ndaj Napolit ne San Siro per Milanin sherben: te vrapuarit dhe te vuajturit. Rruga drejt “parajses” mund te filloje te dielen megjithat[ ajo mbetet shume e gjate.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

MIlan:Me apo Pa Ronaldinhon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -