Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Lippi beson se Milani mund të fitojë skudeton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Lippi beson se Milani mund të fitojë skudeton   Fri Oct 31, 2008 1:17 pm

Menaxheri i Italisë, Marcello Lippi, është i bindur se befasitë e këtij fillimi të sezonit, Udinese dhe Napoli, mund të mbeten edhe më tej në garë për skudeton, por thotë se Milani është një hap para rivalëve të tjerë.

“Ky vërtet është një turne shumë argëtues dhe i balancuar. Gara për titull pa dyshim se do të jetë e ngushtë këtë sezon dhe si pasojë Serie A edhe një herë do të jetë pikë referimi e futbollit evropian”, ka thënë Lipip.

“Jam i sigurt se Napoli dhe Udinese mund të konsiderohen si pretendues për titull nëse qëndrojnë në krye deri në mars, pasi Liga e Kampionëve gjithmonë ndikon tek ekipet në pranverë”.

“Milani është një hap para nga të tjerët. Jo vetëm për shkak të pozitës aktuale, por pjesërisht sepse ata nuk do të lodhen nga Liga e Kampionëve”, shton italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Lippi beson se Milani mund të fitojë skudeton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -