Super Milan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
dionisi44
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
lorik krasniqi
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
Milanello
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
dini
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
Dionis
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
lanti
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
mentori_mitro
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
sadik.09
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcapAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Voting_barAnçeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap 
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Fri Aug 02, 2019 5:38 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 82% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 9% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 9%  [ 1 ]
Juventus
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 0% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
Lazio
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 0% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
As Roma
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 9% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 0% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_lcap 0% Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vote_rcap
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 29 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Vide
MesazhTitulli: Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko   Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 9:22 pm

Trajneri i Milanit mbyll polemikat për brazilianin dhe ëndërron: Të dielën mund të dalim në krye!

Në shtëpinë e Interit dalja në mbrëmje vonë e Adrianos ka inatosur Hoze Mourinjon, që nuk e grumbulloi brazilianit për ndeshjen e sotme në Firence. Ndërkohë, në Milanelo ekziston një atmosferë krejt tjetër, ku mbrëmja në diskotekë e Ronaldinjos është motiv i batutave plot shaka. “U kthye me vonesë? Në ç’orë? Në 4? Duket që paska shkuar në një vend ku nuk është ndjerë mirë, - tha Ançeloti, duke qeshur, - sepse i kisha dhënë unë leje të qëndronte jashtë deri në orën 5…”

Në të vërtetë, Ronaldinjo nuk e ka tepruar as me shampanjë dhe ndonjë pije alkoolike, por vetëm me ujë. Me të ishte edhe braziliani i Interit, Adrianos, që edhe pse shkoi me përpikmëri në stërvitje, Mourinjo nuk ia fali fakin që kishte qenë në disko deri vonë. Pra, trajneri i Milanit nuk duket absolutisht i shqetësuar nga burimet mbi jetën e natës së Ronaldinjos.

Ylli brazilian, sipas disa zërave, të dielën pas ndeshjes me Atalantën paska qëndruar deri në orët e para të mëngjesit në një diskotekë të Milanos. “Të dielën mund të bëjë çfarë të dojë, nuk jam tutori i tij,” - ka replikuar Ançeloti. Pastaj, duke u kthyer të flasë për ndeshjen ndaj Sienës sot dhe asaj me Napolin të dielën, trajneri kuqezi shpjegon: “Kemi mundësinë të dalim në krye të renditjes me këto dy ndeshje, pa dyshim që duhet të barazojë edhe Interi në Firence, ose të shtunën në Rexhio Kalabria”.

Duke folur për ndeshjen në Bergamo, trajneri nënvizoi se “karakteristikat e skuadrës kanë ndryshuar, ka më pak cilësi në mesfushë, por më shumë vendosmëri, - tha ai, duke iu referuar mungesave të Pirlos e Sedorfit. - Skuadra tani është më e fortë, më këmbëngulëse, aspak e ngadaltë dhe e thyeshme në këtë repart. Titulli? Nuk është ndonjë fiksim, ose një peshë, por një objektiv dhe stimul. E them, sepse skuadra është në gjendje ta fitojë.”
GALIANI DHE INTERI - Nëse për Masimo Moratin është Milani, skuadra anti-Inter për Adriano Galianin duhet të pritet edhe pak ditë për ta thënë. Motivi shpjegohet shpejt: forma e Napolit ka befasuar edhe administratorin e deleguar kuqezi, duke konsideruar që të dielën në “San Siro” do të vijë për vizitë pikërisht skuadra e Edi Rejës… “Anti-Inter? Jua them të dielën, orën në 22:30; mund të mos jetë as Milani, - tha Galiani, duke lëvdëruar klubin e De Laurentisit.

- Një grup me një projekt të qartë dhe një klub me histori të madhe: jua kujtoj të gjithëve se Milani e fitoi titullin e parë 20 vite më parë, pikërisht duke luftuar me Napolin e Maradonës…” Drejtusi i “Djallit” pastaj u përpoq të shpjegojë sërish “misionin kuqezi”. “Milani është skuadra e vetme në botë që ka një baba dhe një djalë që kanë ngritur në qiell Kupën e Kampioneve si kapitenë.

Po ashtu, kemi shumë shembuj besnikërie. Ndienjat te ne janë thelbësore, por marketingu vlen në të gjitha format e komunikimit. Një skuadër futbolli është qendër komunikimi: na pëlqen t’i përziejmë këto dy gjëra, kështu jemi bërë…”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://acmilan-shqip.catsboard.com

Ançeloti: Dinjos i dhashë unë leje për në disko

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -