Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Bekham, në një lagje me “drita të kuqe”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Bekham, në një lagje me “drita të kuqe”   Wed Oct 29, 2008 9:19 pm

Bechkam
Sipas shtypit anglez, mesfushori paska zgjedhur një shtëpi në Milano afër zonës së “gay”-ve e prostitutave

Duhen më shumë se dy muaj nga ardhja e tij në Milano, në spondën kuqezi, por Devid Bekham po e tërheq që tani vëmendjen, dhe jo vetëm të tifozëve të futbollit. Argumenti i ditës është zgjedhja e shtëpisë nga ana e kampionit anglez, në pritje të zbarkimit në janar të vitit që vjen.

Sipas gazetës britanike “The Sun”, për muajt e tij në Milano, “Spice Boy” ka zgjedhur të jetojë në “një apartament luksoz, një hap larg një lagjeje me drita të kuqe”. Kështu, të paktën e përshkruan tabloidi anglez zonën në rrethinat e rrugës “Amadeo d’Aosta”, ku Beksi do të jetojë, me sa duket, i këshilluar edhe nga kapiteni Maldini, që jeton jo larg kësaj zone. “Ajo zonë është e famshme për prostitutat dhe homoseksualët, - shkruan “The Sun”, - hajdutët dhe shpërndarësit e drogës. Konsiderohet një nga zonat më të rrezikshme të Milanos.”

Një gjykim që mbështetet edhe nga një bashkëkombas i yllit anglez, Majkëll Dei, 39 vjeç, banues në Milano. “Zgjedhja e Bekhamit është vërtet e sikletshme, sepse ajo është një zonë me prostituta dhe të droguar. Një situatë që i shqetëson edhe banorët e zonës, aq sa shpesh ata janë ankuar duke thirrur gjithnjë edhe policinë.”

Ndoshta, por është e vështirë që një si Bekhami të mos jetë këshilluar mirë dhe faqja e parë e “Sun”-it (me fotomontazhin dhe titullin e nxehtë: Bekham ka blerë një shtëpi pranë dritave të kuqe), duket disi e tepruar. Ndërkohë, ai që mendonte se Devidi do të gjente një shtëpi në zonën “Quadrilatero”, edhe për të kënaqur bashkëshorten Viktoria, si dhe pasionin e saj për psonisjen, ka mbetur i zhgënjyer.

Nga apartamenti tek avioni privat prej 7 milionë sterlinash (më shumë se 8,7 milionë euro), për të fluturuar nga njëra anë te krahu tjetër i Atlantikut. Sipas asaj që shkruante dje “Daily Star”, futbollisti i ardhshëm i Milanit i paska hedhur sytë te një avion shumë luksoz, “Bombardier Learjet”, me të cilin do të udhëtojë mes përkushtimeve kuqezi dhe mënyrës për të qëndruar sa më pranë familjes, duke parë që e gruaja dhe tri fëmijët (Bruklin, Romeo e Kruz) do të qëndrojnë në vilën e “Beverly Hills”-it, zyrtarisht për çështjen e shkollës së fëmijëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Bekham, në një lagje me “drita të kuqe”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -