Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ançeloti këmbëngul për Bregun e Fildishtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ançeloti këmbëngul për Bregun e Fildishtë   Tue Oct 28, 2008 9:02 pm

Galiani e mbështet

Klimë e qetë në shtëpinë e Milanit. Kështu krijohet mundësia për një shfaqje argëtuese midis Adriano Galianit dhe Karlo Ançelotit, që ka të bëjë me dëshirën e trajnerit milanist për të drejtuar një ekip kombëtar afrikan (flitet për Bregun e Fildishtë) në Botërorin e ardhshëm të Afrikës së Jugut. “Karleto është njeri i familjes dhe marrëdhënia jonë nuk do të vihet kurrë në dyshim, si në të mirë ashtu edhe në të keqe, - premton Galiani. -

Por, nëse fiton dy kampionate mund të mendoj për ta lënë të lirë…” Një pasim që është kthyer në gol me portën bosh nga tekniku: “Mirë, nëse këto janë kushtet, duhet t’i futem punës…”. Më pas, Galiani ka qenë më serioz kur flitet sërish për Bekhamin: “E përsëris edhe një herë se avokati i tij na ka kërkuar, nëse, përveç stërvitjes do të kishte qenë e mundur të luante ndonjë ndeshje. ‘Eshtë i mirëpritur’, ka qenë përgjigjja dhe ndoshta na ndihmon edhe në derbi…”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ançeloti këmbëngul për Bregun e Fildishtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -