Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Gatuso: Nuk meritojmë qё tё turpërohemi – ne jemi Milan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Gatuso: Nuk meritojmë qё tё turpërohemi – ne jemi Milan   Sun Sep 28, 2008 4:48 pm

Mesfushori i Milanit dhe ikonё e këtij klubi, Gennaro Gattuso, ka thёnё ze lojtarёt gjithmonë duhet ta japin maksimumin pasi qё pikёt nuk janë garantuara pavarësisht prezencës sё tre fituesve tё Topit tё Artё.

“Do tё ishe bukur sikur tё arrija gol nё kёtё derbi, pasi qё mediat mendojnë se do tё luajmë kundër Jose Mourinhos dhe jo kundër Interit”, ka thёnё Gattuso.

“Kishim njё fillim tё vështirё dhe i vetmi rezultat tё cilin nuk e merituam ishte ai ndaj Bolognas. Ishte njё ndeshje e jashtëzakonshme dhe nё vend qё tё fitojmë ne humbёm”, shton mesfushori italian.

“Nuk duhet tё tolerojmë njё turpërim tё ri, pasi qё jemi Milan. Nuk do tё thotë se i kemi pikёt e garantuara vetëm se nё pёrbёrje kemi tre fitues tё Topit tё Artё”, përfundon Gattuso.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Gatuso: Nuk meritojmë qё tё turpërohemi – ne jemi Milan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -