Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё   Mon Oct 27, 2008 12:41 pm

Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, ka shprehur kёnaqёsinё pёr fitoren e arritur ndaj Atalancas nё Bergamo, por ka thёnё se ekipi i tij nuk merritoi tre pikё tё plota, pasi qё kundёrshtari luajti mё mirё.

“Sot vёrtet ishte vёshtirё. Nё stol ёshtё vёrtet vёshtirё kur ekipi nuk luan mirё dhe ёshtё i mbuluar nga kundёrshtari. Me lojё si kjo nё njё ndeshje tjetёr do tё humbisnim”, ka thёnё Ancelotti.

“Ekipi tregoi kualitet dhe nё aspekt tё teknikёs dhe formёs. Mund tё them lirisht se Atalanta luajti mё mirё se se ne dhe nuk merritoi tё humbasё. Loja e lojtarёve tё caktuar, si Ronaldinho, ndryshon nga loja nё lojё pёr shkak se ekipi nuk ёshtё stabil dhe duhet tё punojmё nё kёtё gjё”, pёrfundon trajneri italian.

Me tre pikёt e fituara, Milani ёshtё vetёm njё pikё prapa liderёve, Udineses, Interit dhe Napolit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ancelotti: Atalanta nuk merritoi tё humbasё

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -