Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Inter barazon, Napoli dhe Milano fitojnё nё udhёtim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Inter barazon, Napoli dhe Milano fitojnё nё udhёtim   Mon Oct 27, 2008 12:40 pm

Napoli ka shёnuar fitore nё udhёtim tek Lazio me rezultat minimal, 1-0. Me po tё njёjtin rezultat ka fituar edhe Milani nё udhёtim tek Atalanta, derisa Interi nuk ka arritur tё shёnojё fitore ndaj Genoas nё fushё tё vet.

Pas njё fillimi tё mirё tё sezonit, Lazio ngadalё i largohet kreut tё Serie A. Napoli arriti ta mposhtё ekipin romak me rezultat 1-0, me anё tё njё autogoli tё Siviglia nё minutёn e 61-tё.

Inter nё mёnyrё befasuese ka barazuar pa gola nё fushё tё vet ndaj Genoas. Nerazurёt luajtёn me njё lojtar mё shumё nё 30 minutat e fundit, pasi qё nga minuta e 60-tё Criscito u largua nga loja pёr shkak tё dy kartonёve tё verdhё.

Milani ka marrё tre pikё tё rёndёsishme pas fitores minimale nё udhёtim tek Atalanta, me golin e vetёm tё shёnuar nga Kaka, dhjetё minuta para fundit tё ndeshjes.

Ndёrkohё kriza e Romёs po thellohet, pasi qё ekipi i drejtuar nga Luciano Spalletti pёsoi humbje prej 3-1 nё fushё tё Udineses.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Inter barazon, Napoli dhe Milano fitojnё nё udhёtim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -