Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ronaldinho në stol kundër Heerenveenit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ronaldinho në stol kundër Heerenveenit   Wed Oct 22, 2008 6:35 pm

Trajneri i Milanit Carlo Ancellotti e ka paralajmëruar skuadrën e tij të jetë e kujdesshme në ndeshjen e të enjtes mbrëma në kuadër të Kupës UEFA në Groningen kundër Heerenveenit, dhe ka njoftuar se Ronaldinho do ta fillojë ndeshjen nga banka e rezervistëve.

“Heerenveeni është një skuadër e fuqishme. Së fundmi ata e kanë mposhtur Vittoria Setubalin me rezultat 5-2, dhe po ashtu kanë fituar edhe kundër Ajaxit”.

“Ata janë një skuadër nga e cila duhet të kesh frikë. Ata nuk kanë shumë përvojë, mirëpo janë shumë të mirë në fushë”.

“Ne po kalojmë në një fazë shumë të mirë dhe në secilën lojë duhet ta gjejmë rrugën e fitores. Jam i lumtur se në secilën ndeshjen jemi gjithnjë e më të mirë”.

“Dëshiroj ta ndërroj formacionin në ndeshjen e të enjtes, me gjithë respektin që kam për lojtarët që luajtën kundër Sampdorias. Do të luajnë lojtarët të cilët kanë pushuar. Ronaldinho nuk do të luajë nga minuta e parë, ndërsa do të fillojnë Inzaghi dhe Shevchenko”.

“Qëllimi ynë kryesor mbetet Scudetto, ndërsa Kupa UEFA është në plan të dytë dhe dëshirojmë ta fitojmë pasi që është një trofe të cilin nuk e kemi fituar më parë”, ka përfunduar deklaratën e tij Ancellotti pas arritjes në Holandë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ronaldinho në stol kundër Heerenveenit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -