Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Galiani: Kontrata me Ronaldinjon asnjëherë nuk ishte e rrezikshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Galiani: Kontrata me Ronaldinjon asnjëherë nuk ishte e rrezikshme   Tue Oct 21, 2008 10:25 pm

Presidenti i Milanit, Adriano Galiani, edhe njëherë ka folur për transferimin e brazilianit, Ronaldinjo, duke thënë se kurrë nuk e ka vlerësuar ardhjen e tij si një veprim të dëmshëm për skuadrën dhe i cili nuk do të shpaguhet. Galiani ka thënë se blerjen e Ronaldinjos për 21 milionë euro asnjëherë nuk e ka parë të rrezikshme. "Mendoj se ai është një lojtar i shkëlqyeshëm dhe që prej se ka ardhur te ne jam edhe më i bindur në këtë gjë. Jemi të kënaqur me përmirësimin e formës së tij dhe ende çuditemi që në garë për transformimin e tij nuk kishim asnjë konkurrentë të fortë. Blerja e tij në asnjë moment nuk ishte e rrezikshme", ka theksuar Galiani.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Galiani: Kontrata me Ronaldinjon asnjëherë nuk ishte e rrezikshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -