Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Kaka: Tek Milan derisa klubi te jete “i etur”!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Kaka: Tek Milan derisa klubi te jete “i etur”!   Tue Oct 21, 2008 10:14 pm

super
Ne nje interviste dhene per te perjavshmen franceze “France Football”, ai ka shtuar se ne momentin qe do ta kuptoje se Milan nuk eshte me nje skuader ambicioze, do beje gati valixhet per t’u larguar sa me pare.

“Deri ne momentin qe klubi im do kete projekte ambicioze une do qendroj ketu”. Me kete deklarate, braziliani Kaka konfirmon per te disaten here “dashurine” e tij per Milanin dhe ambientin kuqezi, pavaresisht ofertave tunduese nga Real Madrid, Chelsea dhe se fundi edhe nga Manchester City.

Ne nje interviste dhene per te perjavshmen franceze “France Football”, ai ka shtuar se ne momentin qe do ta kuyptoje se Milan nuk eshte me nje skuader ambvicioze, do beje gati valixhet per t’u larguar sa me pare.

Ne vijim, Kaka ka shkeputur nje mendim personal edhe per fituesin e Topit te Arte. Braziliani mendon se pasardhesi i tij duhet te jete argjentinasi Lionel Messi dhe jo portugezi Cristiano Ronaldo. “Sulmuesi i Barcelones, shpesh here dhuron spektakel i vetem”, nenvizon Kaka, i cili mendon gjthashtu se Cristiano Ronaldo ka me shume mundesi per t’u shpallur “mbreti” i vitit 2008.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Kaka: Tek Milan derisa klubi te jete “i etur”!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -