Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Milani mbosht Sampodorine

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Milani mbosht Sampodorine   Sun Oct 19, 2008 6:05 pm

Roka
Ndalengadale po kthehet Ronaldinho

Milani ka shënuar fitore komode në San Siro me rezultat 3-0 kundër Sampdorias e cila pjesën më të rëndësishme të gjysmëlojës së dytë e luajti me një lojtar më pak.

Ancelotti e filloi ndeshjen pa lojtarin kryesor, Leite Kaka, dhe mungesa e tij u vërejt menjëherë pasi që Rossonerët nuk gjenin hapësira pa yllin e tyre.

Me të inkuadruar Kaka në lojë në pjesën e dytë, gjithçka ndryshoi dhe gjërat shkuan në favor të Milanit.

Pas prekjes së topit me dorë brenda gjashtëmbëdhjetëmetërshit, Lucchini përveçse shkaktoi penallti, ai u ndëshkua edhe me kartonin e dytë të verdhë, dhe e la skuadrën e tij me një lojtar më pak (55’).

Nga pika e bardhë nuk gaboi Ronaldinho i cili ia dha epërsinë kuqezinjve.

Njëzet minuta pa përfunduar ndeshja, ishte sërish Ronaldinho ai i cili e dyfishoi epërsinë pas një aksioni brazilian me Leite Kaka.

Pas inkuadrimit në lojë në vend të Borriellos, Inzaghi tregoi pse mban nofkën SuperPippo, duke shënuar golin e tretë për Rossonerët dhe duke e vulosur takimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Milani mbosht Sampodorine

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -