Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Wenger: Nuk më bën përshtypje fitorja e lartë e Chelseat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Wenger: Nuk më bën përshtypje fitorja e lartë e Chelseat   Sun Oct 19, 2008 2:12 pm

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka njoftuar se atij nuk i ka bërë përshtypje fitorja 5-0 e Chelseat kundër Middlesbrough në stadiumin Riverside.

“Për mua një rezultat i tillë nuk ka ndonjë domethënie të veçante, dhe nuk e tregon dallimin ndërmjet Chelseat dhe Middlesbrough”.

“E përcolla ndeshje vetëm në 20 minutat e para dhe e vërejta se Middlesbrough kishte një ditë te keqe dhe pritej të ndodhte diçka e tillë”.

“Gjithçka shkonte në favor të Chelseat, madje ata nuk duhej as të mundoheshin ta fitojnë lojën. Prandaj nuk besoj se e kemi parë skuadrën e vërtetë të Middlesbrough në këtë ndeshje, sepse ata janë një skuadër e mirë dhe vështirë fitohen në shtëpi. Mirëpo, siç thash e kishin një ditë të keqe”, ka përfunduar Wenger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Wenger: Nuk më bën përshtypje fitorja e lartë e Chelseat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -