Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Toni në dyshim kundër Forentinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Toni në dyshim kundër Forentinës   Sun Oct 19, 2008 2:11 pm

Bayern Munich do të jetë nikoqir i Fiorentinës në Allianz Arena të martën në kuadër të fazës grupore të Ligës së Kamionëve, ndërsa ish-sulmuesi i Violas, tani anëtar i bavarezëve, Luca Toni, mund të mungojë në këtë ndeshje të cilën e ka pritur qe një kohë të gjatë, për shkak të lëndimit që e ka pësuar në ndeshjen e djeshme kundër Karslruhes.

Sulmuesi italian është zëvendësuar që në pjesën e parë pasi kishte pasur probleme muskulore. Stafi mjekësor i Bayrnit ka njoftuar se ai është i lënduar dhe është në dyshim për t’u ndeshur kundër skuadrës e cila e bëri të famshëm.

Ndërsa trajneri i bavarezëve, Jurgen Klinsman, është i bindur se sulmuesi i tij do të jetë i gatshëm të ndeshet me ish-bashkëlojtarët e tij.

“Prania e tij në fushë është në dyshim të madh, mirëpo ai ka dëshirë të madhe të luajë kundër ish-skuadrës së tij, dhe mendoj se mund të rikuperohet”, ka thënë Klinsman. :albino:
_________________
We`are Big Club
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Toni në dyshim kundër Forentinës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -