Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Deschamps mund ta marrё drejtimin e Bolognas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Deschamps mund ta marrё drejtimin e Bolognas   Sun Sep 28, 2008 7:47 pm

Sipas mediave italiane, nёse Bologna do tё pёsojё edhe njё humbje, trajneri aktual Daniele Arrigonido do tё shkarkohet dhe nё vend tё tij do tё vijё Didier Deschamps.

Sot Bologna do tё luajё me Napolin, ndërsa presidenti i klubit, Francesca Menarinni, ia ka bёrё tё qartё trajnerit aktual se kjo ndeshje do tё jetё vendimtare pёr tё.

Bologna startoi nё mёnyrёn tё mirё, duke shёnuar fitore nё San Siro ndaj Milanit, por pastaj i humbi tё gjitha ndeshjet dhe ende nuk ka shёnuar gol nё fushё tё vet.

Sipas Tuttosport, favorit pёr tё zёvendёsuar trajnerin aktual Daniele Arrigoni, ёshtё ish-trajneri i Juventusit, Didier Deschamps. Ky do tё ishte klubi i parё me tё cilin Deschamps do tё garojё nё Serie B, pasi qё nё kohёn kur drejtoi bardhezinjtё, ata garonin nё Serie B.

Krahas Deschamps, kandidatё pёr pozitën e trajnerit tё Bolognas janë edhe Alberto Zaccheroni dhe Walter Novellino.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Deschamps mund ta marrё drejtimin e Bolognas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Serie A -