Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Shihni golin më inekzistent në botë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Shihni golin më inekzistent në botë!   Sun Oct 19, 2008 12:16 pm

http://www.sportishqiptar.com.al/shi...stent-ne-bote/


Më shumë se gol-fantazmë mund ta konsiderojmë si befasi fantazmagorike. Goli që iu “dhurua” Ridingut në sfidën e së shtunës ndaj Uotfordit (në kategorinë e dytë angleze) është diçka që të shastis me të vërtetë. Ndeshja mes Uotfordit dhe Ridingut përfundoi 2-2 dhe nuk do të përsëritet edhe pse ekipit të Stiv Kopel iu dha një gol i paqenë, edhe pse trajneri ishte shprehur i gatshëm për ta luajtur sërish takimin.
“Rregullat nuk e parashikojnë një gjë të tillë, - ka bërë me dije Liga. – Vendimi i arbitrit për të quajtur ose jo një gol është përfundimtar dhe i pakundërshtueshëm/” Kështu që nuk ka mjaftuar fair-play i Reading-ut dhe i Kopelit, i cili pas ii pa pamjet e filmuara pohoi se “vendimi i arbitrit nuk ishte korrekt, nëse autoritetet vendosin ta përsëritin ndeshjen ne nuk kemi asnjë kundërshtim.” Ndërsa sulmuesi i tij, Stephen Hunt, që ekzekutoi kornerin nga ku buroi autogoli “fantazmë” i Eustace, theksoi se: “Ka qenë vedimi më i keq i marrë ndonjëherë në futboll.” Shijojeni spektaklin!
__________________
FORZA MILAN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Shihni golin më inekzistent në botë!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Te tjera -