Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Juventus dhe Inter kërkojnë Ledesman

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Juventus dhe Inter kërkojnë Ledesman   Sun Oct 19, 2008 12:11 pm

Agjenti i Kristian Ledesmas ka pohuar se dy ekipet, Inter dhe Juventus, tashmë kanë rënë në kontakt me Lazion për të angazhuar mesfushorin argjentinas.

“E di se Juventusi dhe Interi kanë biseduar me presidentin Claudio Lotito. Kemi kërkuar pastrim të situatës para fillimit të sezonit, por kjo nuk ndodhi, andaj negociatat me Lazio janë tërësisht të bllokuara”, ka thënë agjenti i Ledesmas.

Marrëveshja e argjentinasit skadon në vitin 2011, por lojtari ka thënë se do të shfrytëzojë rregullat e FIFA-s për ta blerë marrëveshje për një shumë të vogël të parave.

“Cristian ka marrëveshje, por mund ta shfrytëzojë nenin 17 dhe ta blejë marrëveshjen. Por, ai me siguri do të mbetet në Romë deri në fund të sezonit dhe atëherë do ta marrim vendimin tonë”, ka shtuar agjenti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Juventus dhe Inter kërkojnë Ledesman

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -