Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Hull City befason Arsenalin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Hull City befason Arsenalin   Sun Sep 28, 2008 7:47 pm

Arsenali ka rënë nga kryesimi i Premerligës, pasi që Hull City erdhi nga disavantazhi prej 1-0 për të shënuar fitore senzacionale me rezultat 2-1 në Emirates Stadium.

Një autogol i shënuar nga Paul McShane, pesë minuta pas fillimit të pjesës së dytë, solli avantazhin për topçinjtë, por Geovanni barazoi 12 minuta më pas, para se Daniel Cousin t’u japë avantazhin mysafirëve, në minutën e 66-të, që doli të ishte edhe goli i fitores.

Kjo është humbja e dytë e ekipit të drejtuar nga Arsene Wenger në Premierligë, i cili të dielën mbush 12 vite si trajner i Arsenalit. Humbja e parë e topçinjve ishte në udhëtim tek Fulham.

Humbja e zbret Arsenalin në vendin e katërt me 12 pikë, dy pikë prapa kryesuesve, Chelseat dhe Liverpoolit, dhe një pikë prapa Aston Villas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Hull City befason Arsenalin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Liga angleze -