Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Liverpooli përmbys rezultatin e pjesës së parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Liverpooli përmbys rezultatin e pjesës së parë   Sun Oct 19, 2008 12:03 pm

Skuadra e Liverpoolit vazhdon të tregojë lojëra spektakolare duke shënuar fitoren e radhës kundër skuadrës së Wigan Athletic, me rezultat 3-2.

Redsat u gjetën dy herë në disavantazh, mirëpo ata arritën të barazojnë dhe madje ta përmbysin rezultatin duke i fituar të rrija pikët.

Mysafirët kaluan në epërsi me anë të Zakit (29’), mirëpo pa kaluar as dhjetë minuta (37’), holandezi Dirk Kuyt barazoi rezultatin për herë të parë.

I njëjti lojtar i Wiganit krijoi edhe epërsinë e dytë për mysafirët në fund të pjesës së parë, dhe me rezulatain 1-2, skuadrat shkuan në pushim.

Në pjesën e dytë vendasit arritën të ndryshojnë gjithçka, mirëpo kyç për këtë rikthim të Liverpoolit ishte largimi i lojtarit mysafir, Valencia, me kartonin e dytë të verdhë (74’), i cili bëri që skuadra e tij të mbetet me një lojtar më pak në pjesën e mbetur të ndeshjes.

Njëherë, Riera (80’) e barazoi rezultatin për së dyti, dhe sërish Kuyt pas pesë minutash (85’) shënoi golin e fitores për vendasit, i cili gol kishte vlerën e tre pikëve dhe e barazon sërish me pikë në krye të tabelës me Chelsean, e cila më herët e kishte mposhtur Middlesbroughin me rezultat 5-0.
Html:atif
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Liverpooli përmbys rezultatin e pjesës së parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -