Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Berbatov i kënaqur me progresin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Berbatov i kënaqur me progresin   Sun Sep 28, 2008 7:45 pm

Sulmuesi bullgar i Manchester Unitedit, Dimitar Berbatov, ёshtё i kënaqur me paraqitjen e tij debutuese nё Old Trafford, nё fitoren e djeshme prej 2-0 ndaj Boltonit, edhe pse ende ёshtё nё kërkim tё golit tё parё me ekipin e ri.

“Vёrtet dëshiroj tё arrij gol. Por tre pikёt e fituara janë mё tё rёndёsishme. Ne ishim ekip mё i mirё nё ndeshjen e mbrëmshme. Arritëm dy gola, por lëshuam katёr ose pesё raste”, thotë bullgari.

“Jam i lumtur me mёnyrёn se si luaj, konkretisht nga paraqitja ime ndaj Boltonit. Pashё njё pёrmirёsim tё madh tek unё dhe ekipi. Punoj me ngulm qё tё pёrmirёsohem edhe mё tej dhe t’i ndihmoj ekipit. Shpresoj se kjo edhe do tё ndodhё”, përfundon ish-sulmuesi i Tottenhamit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Berbatov i kënaqur me progresin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Liga angleze -