Super Milan

Ac Milan-shqip.newgoo.net Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
August 2018
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Kampionët dominojnë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 23 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Kampionët dominojnë   Sun Oct 19, 2008 11:58 am

Kampionët në fuqi të Ligës Premier dhe të Evropës, Manchester United, kanë shënuar fitore prej 4-0 në Old Trafford kundër skuadrës së porsainkuadruar në elitë, West Bromwich Albion.

Të gjithë golat e Djajve të Kuq u shënuan në pjesën e dytë, derisa pjesa e parë ishte paksa më e plogësht dhe përfundoi pa gola.

Golin e parë e shënoi sulmuesi anglez në formë, Wayne Rooney (56’), ndërsa portugezi Ronaldo dyfishoi rezultatin (69’).

Sulmuesi i shumëkritikuar, sidomos nga mediat bullgare për shkak të formës së dobët që shfaqi me përfaqësuesen e tij në kualifikimet për Kampionatin Botëror, Dimitar Berbatov, e shënoi golin e tretë në ndeshje vetëm dy minuta pasi shënoi Ronaldo (71’).

Djajtë e Kuq nuk e lanë me kaq, ata shënuan edhe një gol në minutat shtesë të ndeshjes me anë të Nanit për ta mbyllur takimin më së miri me rezultat 4-0.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Kampionët dominojnë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Sende per futboll -