Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Galliani: Beckhami mund tё stërvitet me ne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Galliani: Beckhami mund tё stërvitet me ne   Sat Oct 18, 2008 9:38 pm

Zёvendёspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se nuk ёshtё i njoftuar me tregimin e rikthimit tё Beckhamit nё Evropё, por nuk ka asgjë kundër stërvitjes sё anglezit me rosonerёt.

Mediat angleze sot kanë publikuar se David Beckham planifikon sёrish tё kthehet nё Evropё dhe tё stërvitet me ndonjë klub gjatë kohës sё pauzës nё kampionatin amerikan.

Arsenali, ku Beckham u stërvit vitin e kaluar, sёrish përmendet, por nё lojё kёtё vit ёshtё edhe Milani. Galliani thotë se nuk ёshtё i njoftuar me kёtё gjё, por nuk ka asgjë nёse Beckham dëshiron tё stërvite me rosonerёt.

“Nuk di asgjë pёr kёtё tregim, por nёse David Beckham dëshiron tё stërvitet me ne, nuk do tё ketë probleme. Beckhami nё tё kaluarёn ka qenё afёr kalimit nё Milan, por ai vendosi tё kalojё nё LA Galaxy dhe nuk di asgjë pёr dëshirat e tij”, ka thёnё Galliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Galliani: Beckhami mund tё stërvitet me ne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -