Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Shearer mohon rikthim tek Newcastle

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Shearer mohon rikthim tek Newcastle   Sun Sep 28, 2008 7:45 pm

Alan Shearer i ka mohuar deklaratat e menaxherit tё pёrkohshёm tё Newcastle, Joe Kinnear, se legjenda e klubit planifikon tё rikthehet.

Qё nga caktimi e Kinnear nё detyrёn e menaxherit tё Newcastlet tё premten, ai nuk priti shumё dhe deklaroi se sё shpejti nё klub do tё vijnë pronarёt e rinj, tё cilёt do t’i kthejnë Shearerin dhe Keegan sёrish nё klub.

“Nuk planifikoj diçka tё tillё. Nuk e di prej ku doli e gjitha kjo. Nuk e di pёr çfarë flasin. Unё vet isha i befasuar ashtu si edhe tё gjithё, kur Joe Kinnear u caktua nё detyrё. Duke gjykuar sipas intervistës, duket se ai ёshtё pak i turpëruar nga vetvetja”, ka thёnё Shearer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Shearer mohon rikthim tek Newcastle

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Jashte teme :: Liga angleze -