Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Kaka: “Nuk do ta tradhtoj kurrë gruan”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Kaka: “Nuk do ta tradhtoj kurrë gruan”   Thu Oct 16, 2008 7:12 pm

22

Të gjitha mediat më të rëndësishme braziliane, midis të cilave edhe sitet në internet të të përditshmeve, e dhanë me bujë të madhe lajmin e lënies së gjurmës së këmbës së Rikardo Kakasë, në hollin e famës (Hall of Fame) në stadiumin më të famshëm të Brazilit e të botës, “Maracana”.

“Nder të jem pranë Peles”

Kjo është mënyra që një lojtar brazilian hyn në legjendën e futbollit: lë gjurmën e këmbës së tij në shkallaren e Marakanës, stadiumit më të rëndësishëm të Brazilit. Kaka, vetëm 26 vjeç, u shndërrua një lojtarin më të ri në historinë e lënies së gjurmëve të këmbëve, midis shumë emrave, në rrugëzën e tempullit të futbollit italian. “Është një nder i madh për mua të kem emrin përbri fenomeneve si Pele”, - deklaroi fantazisti i Milanit, “Topi i artë” i vitit të kaluar.

“Jam shembull i virgjërisë”

Futbollisti brazilian Kaka e konsideroi veten si në shembull të madh për të rinjtë e sotëm, pasi sipas tij ai i kishte qëndruar besnik fesë për të qëndruar i virgjër deri fund të martesës. “Unë jam shembull i madh. Shumica e njerëzve thonë që, pas martesës, një personi nuk i pëlqen seksi me shoqen e tij të jetës. Kjo nuk ekziston. Gruaja ime është gruaja që dua”, - tha lojtari 26-vjeçar i Milanit gjatë një interviste për të përditshmen braziliane “Folha” të San Paolos. “Jam evangjelist dhe besoj në vlera. E them seriozisht se duhet ta marrim më me seriozitet dashurinë dhe seksin. Çdokush ka opinionin e tij, por ia vlen të presësh deri sa të vijë martesa”, - këmbënguli “Topi i artë”m babai i një djali katër muajsh, Lukës.
__________________
FORZA MILAN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Kaka: “Nuk do ta tradhtoj kurrë gruan”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -