Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Shitet 13.500 € bluza e Ronaldinjos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Shitet 13.500 € bluza e Ronaldinjos   Thu Oct 16, 2008 7:09 pm

Ndresa

Bluza e yllit brazilian të Milanit, Ronaldinjo, i cili zbriti të martën në kryeqytetin shqiptar për një ndeshje miqësore ndaj Tiranës, ku la dhe edhe shenjë me golin e nderit në humbjen 2-1 të kuqezinjve italianë, ka përfunduar në duar e një adhuruesi të tij shqiptar për shumën e 13500 eurove. Ka qenë pikërisht ky çmimi i dalë nga ankandi, që u zhvillua pas ndeshjes në ambientet e hotel "Sheraton", në praninë e disave prej figurave të Milanit si Daniele Masaro dhe Franko Barezi. Kjo ka qenë edhe shitja më e bujshme e mbrëmjes së mërkurës. Ndërsa bluza e mbrojtësit legjendar të Milanit, është shitur për shumë e 7 mijë e 500 euro. 500 euro ka dhënë një fans për të blerë bluzën e të riut Antonini, ndërkohë që 850 euro u shit bluza e Emerson. Gjatë ankandit u shitën bluzat e shumë lojtarëve të Milanit, me përjashtim të asaj të Favalit, e cila u tërhoq, pasi nuk kishte të interesuar.
------------------------------------------

Acmilan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
lorik krasniqi
Medator
avatar


Age : Join date : 14/10/2008 Numri i postimeve : 8 Location :

MesazhTitulli: loliki   Thu Oct 16, 2008 9:25 pm

ronaldinho ka per ti sjell edhe me shum fat ,braziljani ronaldinho eshte i pergatitur te luaj me gjdo ekip i cili milano do jete fituesi i gjdo loje qe nga 16-10-2008 cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

Shitet 13.500 € bluza e Ronaldinjos

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -