Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Kaka: Njerëzit duhet të qëndrojnë të virgjër deri në martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Kaka: Njerëzit duhet të qëndrojnë të virgjër deri në martesë   Thu Oct 16, 2008 6:20 pm

22

Asi brazilian i Milanit, Kaka, beson se vendimi tij për të qëndruar i virgjër deri në martesë, duhet të jetë një shembull për të gjithë të rinjtë në botë.

Sipas njoftimeve të reja nga ylli i Rossonerëvë, edhe pse ai është shumë aktiv në fushë, e njëjta gjë nuk mund të thuhet edhe për dhomën e fjetjes.

Kaka i cili është një evangjelist i devotshëm, beson se nuk duhet të kihet marrëdhënie seksuale deri në martesë, dhe ka dhënë një mesazh për të gjithë ata që dyshojnë për këtë.

“Unë jam shembulli më i mirë. Shumica e njerëzve thonë se pas martesës ata nuk dëshirojnë të kenë marrëdhënie me partnerin tyre sepse nuk i tërheq më. Mirëpo kjo nuk është e vërtetë”.

“Shumë njerëz kanë qenë të befasuar nga unë, mirëpo unë mendoj se ky është një vendim i drejtë. Unë jam një evangjelist dhe besoj në këto vlera. Mendoj se njerëzit duhet ta ndalojnë veten të mos bëjnë dashuri para se të martohen”.

“Kuptohet, të gjithë kanë opinionet e tyre, mirëpo unë mendoj se ia vlen të pritet”, ka përfunduar lojtari më i mirë në botë për vitin 2007.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
Atif22
Web Master
avatar


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Re: Kaka: Njerëzit duhet të qëndrojnë të virgjër deri në martesë   Thu Oct 16, 2008 6:21 pm

:22k: Si une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Kaka: Njerëzit duhet të qëndrojnë të virgjër deri në martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -