Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ancelotti: Kam nxjerrë gjëra pozitive nga humbja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ancelotti: Kam nxjerrë gjëra pozitive nga humbja   Wed Oct 15, 2008 7:01 pm

Trajneri i Milanit, Carlo Ancelotti, është i befasuar nga humbja 2-1 ndaj klubit shqiptar Tirana, në ndeshjen e mbrëmshme miqësore, por shpreson se nga ky rezultat negativ të nxjerrë diçka pozitive.

Në fushë për rosonerët u rikthyen Alessandro Nesta dhe Filippo Inzaghi, por ky i fundit pësoi sërish një lëndim pas një sfide me portierin Blendi Nallbani.

“Ishte një një stërvitje e mirë për ne dhe pash disa paraqitje të mira individuale nga disa lojtarë. Ronaldinho po përmirësohet gjithë kohën, por edhe Nesta dhe Inzaghi ishin po ashtu të mirë. Lëndimi i Inzaghit nuk është serioz, ishte vetëm një goditje”, ka thënë Ancelotti.

“Nesta kundër Sampdorias? Ndoshta, por duhet të presim. E pash dëshirën për të fituar dhe nervozizmi për të rikthyer rezultatin, ishte i mirë. Na mungoi diçka në pjesën e fundit të ndeshjes”, ka komentuar Ancelotti ndeshjen e mbrëmshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com

Ancelotti: Kam nxjerrë gjëra pozitive nga humbja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -