Super Milan

Ac Milan-shqip.forumotion.com Vetem Per Ju
 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Top posters
Atif22
 
dionisi44
 
lorik krasniqi
 
Milanello
 
dini
 
Dionis
 
lanti
 
mentori_mitro
 
sadik.09
 
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
< class="" height="25"> Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 18 më Sun Nov 30, 2014 4:03 pm
Statistikat
Forumi ka 48 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri visar maliqi

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 302 artikuj v 206 temat
Partnetneret
www.ihg-crew.org
Sondazh
Kush Do Ta Fitoj Scudeton?
Ac Milan
82%
 82%  [ 9 ]
Fc Inter
9%
 9%  [ 1 ]
Juventus
0%
 0%  [ 0 ]
Lazio
0%
 0%  [ 0 ]
As Roma
9%
 9%  [ 1 ]
Fiorentina
0%
 0%  [ 0 ]
Ndonje ekip Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 11

 

Ronaldinho: Sё shpejti do tё kthehem nё formёn e vjetёr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Autori Mesazh
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: Ronaldinho: Sё shpejti do tё kthehem nё formёn e vjetёr   Sun Sep 28, 2008 4:45 pm

Ronaldinho ёshtё i bindur se sё shpejti do ta tregojё formёn e tij tё vërtetё nё fanellën e Milanit dhe do t’i arsyetojё paratё e harxhuara pёr tё.

“Mё duhet njё periudhё qё tё adaptohem, luajta nё Spanjё ku futbolli ёshtё mё ndryshe se kёtu, por tash po adaptohem dhe mendoj se pёr njё kohё tё shkurtër do tё jem pjesё e 11-shes sё parё, ndërsa pastaj do tё jetё mё lehtё”, ka thёnё Ronaldinho.

“Goli im i parё pёr Milanin do tё jetё i dedikuar pёr tё gjithё adhuruesit. Pa marrё parasysh a luajmё nё shtёpi apo si mysafir, ata mё përkrahin dhe unё ndjehem mirё”, shton superylli brazilian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
Atif22
Web Master
Atif22


Age : 24 Join date : 28/09/2008 Numri i postimeve : 258 Location : prishtina

MesazhTitulli: ROnAldhinho   Sun Sep 28, 2008 4:47 pm

UNe menoj se ky lojtare ka nje forme te mire dhe kur te behet me mire athere do jete ne formacionin baze cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://acmilan-shqip.catsboard.com
dionisi44
Web Master
dionisi44


Age : 23 Join date : 14/10/2008 Numri i postimeve : 22 Location :

MesazhTitulli: DIONIS AVDIU   Tue Oct 14, 2008 11:33 pm

RONALLDINJO osht nje lojtar i cili ka eksperienc te madhe ne futboll veq ma i mir kaka ska kush ja kalon .RONALLDINJO golin e par e ka jep me koke i cili desh u tranu flm per mirkuptim.ATIFI_KAKA------DIONISI_RONALLDINJO alien alien alien
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content

MesazhTitulli: Re: Ronaldinho: Sё shpejti do tё kthehem nё formёn e vjetёr   

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ronaldinho: Sё shpejti do tё kthehem nё formёn e vjetёr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Super Milan :: Ac milan :: Lajmet e Portalit -